Do pracy jadę rowerem

Zgłoś swoją firmę

Jeśli pracujesz w firmie lub prowadzisz przedsiębiorstwo, którego pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem. Albo jeśli chciałabyś/ chciałbyś zmotywować kolegów i koleżanki do aktywności w drodze do pracy, a przy okazji zapewnić im dobrą zabawę z nutką rywalizacji, koniecznie weź udział w naszej akcji.

Projekt „Do pracy jadę rowerem” to nowa emocjonująca rywalizacja rekreacyjno-sportowa dla firm zlokalizowanych na terenie Metropolii Bydgoszcz oraz ich pracowników. Akcja odbędzie się w terminie od 16 września do 15 października br. Rywalizacja zostanie przeprowadzona za pomocą bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta!

Firma, która chce przystąpić do zabawy, musi wysłać zgłoszenie na adres mailowy aktywna@um.bydgoszcz.pl (nazwę, nip / krs,  i adres firmy,  nazwę która ma widnieć w aplikacji, dane kontaktowe do koordynatora, opcjonalnie przesłać logo/grafikę firmy. W tytule wiadomości należy wpisać „Zgłoszenie do pracy jadę rowerem”. Szczegóły w Regulaminie.

Aby przystąpić do naszej zabawy w pierwszej kolejności należy zgłosić firmę, a dopiero później indywidualny uczestnik może zapisać się do niej z poziomu aplikacji! Potem pozostaje kręcić kilometry dla siebie i swojej firmy i wygrywać nagrody.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, emocji oraz nagród!
Dla najlepszych, Pani i Pana w kategorii open mamy licznik rowerowy Garmin Edge 530, a za drugie i trzecie miejsce – zestawy gadżetów promocyjnych z logo Aktywne Miasta. Z kolei dla najlepszej firmy - lokalny pakiet sponsorski o wartości 15.000,00 zł podczas wydarzenia Rowerowa Stolica Polski 2024.

Patronat nad akcją objęli Pracodawcy Pomorza i Kujaw. Serdecznie dziekujemy!