Wiosenna Gra Miejska! Weź udział w nowej grze miejskiej w aplikacji Aktywne Miasta

Z okazji pierwszego dnia wiosny serdecznie zapraszamy Was do udziału w Wiosennej Grze Miejskiej! To wyjątkowa zabawa, która pozwoli Wam odkryć urokliwe zakątki naszego pięknego miasta razem z aplikacją Aktywne Miasta.

Zasady gry

W grze musicie odwiedzić 10 miejsc, w których wiosna daje już o sobie znać. Punktem startowym będzie pomnik Kazimierza Wielkiego, skąd uczestnicy wyruszą na podbój parków miejskich, ogordów botanicznych i punktów widokowych. Gwarantujemy, że każdy kto weźmie w niej udział będzie mógł podziwiać piękno Brdy i Kanału Bydgoskiego.  

Wsiądź na rower i zdobądź odzankę

Sugerowanym środkiem transportu podczas zabawy jest rower, ponieważ dystans, który należy pokonać, aby odwiedzić wszystkie 10 miejsc to około 30 km. Pierwszego dnia wiosny w aplikacji Aktywne Miasta będzie można zdobyć wirtualną odzankę "Pierwszy Dzień Wiosny" za pokonanie 21 km rowerem. Tym bardziej zachęcamy, aby odpalić aplikację właśnie tego dnia.

Zdobądź kod rabatowy na Bydgoski Bieg Urodzinowy

Osoby, które wykonają grę miejską w terminie 21-24 marca otrzymają kod rabatowy w wysokości 20% na udział w Bydgoskim Biegu Urodzinowym. Kody zostaną wysłane za pośrednictwem wiadomości push w aplikacji do 28 marca 2024 roku. 

W celu wzięcia udziału w grze miejskiej należy włączyć aplikację „Aktywne Miasta”. Po rozwinięciu menu wchodzimy w zakładkę gry miejskie, wybieramy „Aktywne Walentynki” i dołączymy do gry. W grze wyznaczone są punkty, które użytkownicy muszą odwiedzić. W chwili dotarcia do punktu, punkt zostaje zaliczony i zmienia kolor na zielony.