CH Rondo sponsorem akcji Rowerowa Stolica Polski!

CH Rondo sponsorem akcji Rowerowa Stolica Polski!

Centrum Handlowe Rondo dołączyło do grona sponsorów tegorocznej edycji Rowerowej Stolicy Polski. Już 29 i 30 kwietnia uczestnicy akcji będą mogli zdobyć specjalną odznakę Ronda w aplikacji Aktywne Miasta.

 

Poza wsparciem sponsorskim, CH Rondo przygotowało także dla uczestników Rowerowej Stolicy Polski wyjątkową odznakę. Będzie ją można zdobyć w aplikacji Aktywne Miasta wyłącznie w dniach 29 i 30 kwietnia, czyli podczas znakowania rowerów w Rondzie. Odznakę tę może zdobyć każdy rowerzysta, który w dniach akcji pokona 15 km. Dla klientów, którzy odwiedzą nasze centrum w weekend 29 i 30 kwietnia i zgłoszą się do hostessy ze zdobytą odznaką, przewidzieliśmy wyjątkowe niespodzianki.

 

Centrum Handlowe Rondo od lat wspiera bydgoski sport, towarzysząc  najciekawszym wydarzeniom w mieście. Popularyzacja zdrowego trybu życia i aktywności sportowej jest jedną z ważnych społecznych misji Ronda. Tylko w tym roku centrum zorganizowało już dwa wydarzenia sportowe i w ostatni weekend kwietnia na akcję rowerową zaprasza wszystkich rowerzystów.

 

W CH Rondo bogata oferta sklepów, salonów usługowych i punktów gastronomicznych przyciąga wielu klientów. Markowe produkty dedykowane osobom aktywnie uprawiającym sport można znaleźć w Martes Sport, RTV Euro AGD czy CCC. Do aktywności zachęca również klub CityFit, który oferuje szeroki wachlarz zajęć sportowych pod okiem profesjonalnych trenerów.

 

 

Centrum Handlowe RONDO jest tradycyjnym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców Bydgoszczy. Dogodne położenie w samym centrum miasta, podziemny, wygodny parking i szeroka oferta ponad 60 sklepów i stoisk oraz hipermarketu - to wszystko decyduje o popularności tego miejsca. W CH Rondo dbamy o to, aby również osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, czuły się w centrum swobodnie i komfortowo. Bezbarierowe pochylnie, toaleta przystosowana dla niepełnosprawnych i specjalny wózek, który ułatwia poruszanie się po galerii w czasie zakupów - to wszystko sprawia, że jest ona miejscem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. CH Rondo zostało również wyróżnione tytułem Miejsce Przyjazne Rodzinom w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy i czołowe lokalne media. Właścicielem Centrum jest CH Bydgoszcz Sp. z o.o. Zarządzane jest ono przez Apsys Polska S.A. Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 25 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 1 000 000 m2, zlokalizowanych w 18 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Dodatkowe informacje na www.chrondo.pl oraz www.apsys.pl.