FunSwimrun - mapa

Do naszej imprezy #Funswimrun zostało już tylko 19 dni. Trenujecie?

Publikujemy mapkę.

Start i meta na Wyspie Młyńskiej.

Długość trasy to mniej więcej 5 km (raczej więcej)

Odcinek biegowy to około:  3,3 km

Pływanie: 1,7 km

Na trasie jest 6 wejść do wody oraz dodatkowo co najmniej 5 przeszkód (poznacie je wkrótce)

 

Szczegóły trasy:

Start Wyspa Młyńska

Pływanie do Śluzy Miejskiej (pod prąd, bojka zostaje po prawej stronie) – wyjście z wody przed śluzą – schodami po lewej stronie. Na szczycie schodów jest pierwszy punkt kontrolny – nie przegapcie go.

W tym samym miejscu wchodzimy z powrotem do wody i płyniemy w kierunku Opery Nova na wyspe Św. Barbary. Tam czeka na Was przeszkoda. Domyślacie się jaka?  

Z wyspy płyniemy do ul. Stary Port – tam wyjście z wody po lewej stronie (przy budynku Poczty Polskiej Bieg – nabrzeże ul. Stary Port do kolejnej przeszkody – na nabrzeżu za mostem Bernardyńskim, później biegniemy do zaplecza parkingu Policji (mniej więcej naprzeciwko HSW Łuczniczka).

Przeprawa przez rzekę i wyjście przy HSW Łuczniczka – slip. Tam czekają na Was kolejne dwie przeszkody (nie, skoków w workach nie będzie J ) i znowu wejście do wody – na przystanku tramwaju wodnego przy kładce (Most Esperanto).

Płyniemy do Trasy Uniwersyteckiej (pod prąd) – duży most z dużym pylonem w zielonym kolorze. Przystanek tramwaju wodnego to miejsce, gdzie wychodzimy z wody. Biegniemy nabrzeżem i na wysokości ul. Karmelickiej wskakujemy do wody. Pozostaje Wam przepłynąć ostatni odcinek Brdy pod prąd (przed meta omijamy bojkę prawej strony) i już jesteście na Wyspie Młyńskiej.

Meta jest Wasza.

 

Kto startuje?