Uwierz z nami w moc elektromobilności

Chcesz przetestować auto elektryczne?

Jeszcze nie jechałeś na elektrycznym rowerze?

Koniecznie zajrzyj na Plac Teatralny!

 

 

Europejski Tydzień Mobilności to akcja wspierająca zrównoważony transport w dużych miastach. Każdego roku przekonujemy Was, że warto zostawić auto spalinowe w domu i wybrać alternatywnie. W ubiegłym roku promowaliśmy komunikację miejską i rowery. Tym razem zaprezentujemy rowery i samochody elektryczne.

Na pl. Teatralnym w pierwszy weekend Europejskiego Tygodnia Mobilności powstanie plenerowe Centrum Testów Elektromobilności. Bezpłatnie będzie można przejechać się elektryczny rowerem i samochodem na prąd. Rowerami pojedziemy się na krótkiej testowej trasie po Moście Staromiejskim. Autami będzie można przejechać się po jezdniach wokół bydgoskiej Starówki. Mamy nadzieję, że uda Wam się poczuć, jak duże wsparcie i komfort dają nam dziś pojazdy elektryczne.

Na Plac Teatralny zapraszamy 17 i 18 września. Jeżeli chcecie skorzystać z naszych wypożyczalni, koniecznie zabierzcie ze sobą dowód osobisty i prawo jazdy. Centrum Testów Elektromobilności działa od 12.00 do 18.00. Akcję wspierają: Renault Polska, Sklepy Sportowe Olimpia, Unibike, Almot.