Zapraszamy po odbiór nagród!

Każdy kto kręcił kilometry dla Metropolii Bydgoszcz w ramach rywalizacji o puchar RSP miał szansę na zdobycie sportowych gadżetów.

Jeżeli Twój wynik końcowy w rywalizacji wynosi od 400 do 800 km otrzymujesz niebieskie skarpetki kolarskie.

Jeżeli Twój licznik zatrzymał się w przedziale 801 km – 1200 km dostajesz rowerowy mini narzędziownik, tzw. multitool marki EYEN Hexy S8.

Natomiast jeżeli wykręciłeś ponad 1201 km trafi do Was rowerowa koszulka marki SISU dedykowana tegorocznej rywalizacji.

Każdy kto jest upoważniony do odbioru koszulki zobowiązany jest do dnia 19 lipca br. godz. 12:00 przesłać na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl swoich danych w postaci: imienia, nazwiska, id z aplikacji oraz podania jaki rozmiar koszulki (typ BASIC) jaki mamy zamówić. Brak podania rozmiaru w wyznaczonym terminie będzie skutkował przydzieleniem losowego rozmiaru. Czas oczekiwania na wykonanie koszulek wynosi ok 4 tyg.

Uwaga: jedna osoba otrzymuje tylko jedną nagrodę, nawet w przypadku wykręcenia więcej niż 1200km.

Nagrody w postaci skarpet i multitooli możecie odbierać od dnia 18 lipca do końca sierpnia,
z sekretariatu Biura Promocji Miasta znajdującego się w ratuszu przy ul. Jezuickiej 1 w Bydgoszczy w godzinach:

poniedziałek 8.00-16.00

wtorek 8.00-18.00

środa 8.00-16.00

czwartek 8.00-16.00

piątek 8.00-14.00  

Jeżeli kręciliście swoje kilometry dla innej Gminy niż Bydgoszcz i nie możecie odebrać ich w bydgoskim ratuszu to nic straconego. 1 sierpnia Twoje nagrody zostaną wysłane do Urzędu Gminy i tam będzie można je odebrać. Szczegółów szukajcie na stronach internetowych swoich Gmin.

Jeżeli chcesz odebrać nagrody dla swojej firmy czy grupy niezbędne jest posiadanie upoważnienia wg wzoru, który możecie pobrać TUTAJ.