Rowerowa Stolica Polski w plenerze. Czekamy w Myślęcinku.

Zachęceni entuzjazmem rowerzystów, których mieliśmy okazję spotkać w ubiegłą niedzielę w Myślęcinku, postanowiliśmy ponowić akcję. Serdecznie zapraszamy wszystkich na event promocyjny Rowerowej Stolicy Polski, tuż przed startem rywalizacji.

Czekamy na Was w plenerowym punkcie informacyjnym „Aktywne Miasta” w niedzielę 29 maja, w godzinach 14.00 – 19.00 w LPKiW Myślęcinek przy miasteczku ruchu drogowego na ul. Hippicznej.

Najmłodszych zaprosimy do udziału w grach i zabawach sportowo – sprawnościowych, quizach rowerowych z nagrodami, animacjach z wielkimi bańkami mydlanymi. Podczas rowerowej przejażdżki po parku zaprosimy Was do udziału w grach miejskich z upominkami w formie gadżetów rowerowych.

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zaprasza do punktu znakowania rowerów. Aby zabezpieczyć swój jednoślad przed kradzieżą, należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz dowód zakupu roweru (zawierający nazwę i numery jednośladu). W niedzielę zaprezentujemy też nagrody dla aktywnych rowerzystów tegorocznej rywalizacji. A dla facebookowiczów przygotowaliśmy konkurs niespodziankę, w którym nagrodą będą tegoroczne niebieskie koszulki RSP. Śledźcie nasz profil https://www.facebook.com/aktywnabydgoszczpl/

Rowerowa fotografia!

O godzinie 16.30 wszystkich rowerzystów zapraszamy na polanę Różopole, gdzie wykonamy wspólną fotografię! Koniecznie zabierz swój rower!

Do zobaczenia w niedzielę. Zapraszamy!