Spotkajmy się na rowerowym szlaku w Myślęcinku!

Wybieracie się na rowerową weekendową przejażdżkę po największym bydgoskim parku? Będziemy na Was czekać.

Jeśli chcecie przyłączyć się do Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski albo jesteście już z nami, ale chcecie się spotkać i porozmawiać –  zapraszamy do Myślęcinka! Podzielimy się wszystkimi niezbędnymi informacjami, pomożemy pobrać bezpłatną aplikację Aktywne Miasta oraz zaprosimy na wspólne czerwcowe rowerowe rajdy.

Czekamy na Was w plenerowym punkcie informacyjnym „Aktywne Miasta” w niedzielę 22 maja, w godzinach 14.00 – 19.00 w LPKiW Myślęcinek przy miasteczku ruchu drogowego na ul. Hippicznej.

Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych rowerzystów!

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy gry i zabawy sportowo – sprawnościowe, quizy rowerowe z nagrodami oraz wielkie bańki mydlane dla dzieci. Podczas rowerowej przejażdżki po parku zaprosimy was do udziału w rodzinnej grze miejskiej z upominkami w formie gadżetów rowerowych. Będzie można dokonać bezpłatnego przeglądu roweru w mobilnym serwisie rowerowym. Natomiast Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zaprasza do punktu znakowania rowerów. Aby zabezpieczyć swój jednoślad przed kradzieżą, należy zabrać ze sobą dowód zakupu roweru.

W niedzielę zaprezentujemy wam też nagrody dla aktywnych rowerzystów tegorocznej rywalizacji. A dla facebookowiczów przygotowaliśmy konkurs niespodziankę, w którym nagrodą będą tegoroczne niebieskie koszulki RSP. Śledźcie nasz profil https://www.facebook.com/aktywnabydgoszczpl

Do zobaczenia w niedzielę. Zapraszamy!