Bydgoska Wyspa Siatkówki

 

W imieniu klubu siatkarskiego BKS Visła Proline Bydgoszcz oraz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zapraszamy do udziału w pikniku „Bydgoska Wyspa Siatkówki”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (21.08) na Wyspie Młyńskiej. Zaczynamy o godz. 12:00.

 

To będzie wyjątkowa siatkarska sobota na Wyspie Młyńskiej. KS Pałac Bydgoszcz S.A. i Łuczniczka Bydgoszcz S.A. zapraszają na rodzinny, siatkarski piknik. Dla uczestników przygotowanych zostało wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, rodzinne konkurencje sportowe, możliwość spotkania się z siatkarkami i siatkarzami oraz wyjątkowy mecz siatkówki plażowej, w którym udział wezmą nie tylko zawodniczki i zawodnicy, ale również kibice.

Startujemy o godzinie 12:00. Już o 12:15 wspólną rozgrzewkę poprowadzi Tomasz Stasiak, aby rodzice i dzieci byli gotowi na rodzinne zawody. O godz. 14:30 odbędzie się mecz pokazowy, który rozegrają zawodniczki i zawodnicy Pałacu i Visły. Do jednego z trzech setów zaproszą także kibiców! Trenerami drużyn będą Piotr Makowski i Ewa Kowalkowska oraz Wojciech Jurkiewicz i Marcin Ogonowski. 

Impreza potrwa do godz. 16:00.