Uwaga rowerzyści Metropolii  Bydgoszcz!!!

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zakończyła się. Na wszystkich aktywnych uczestników naszej zabawy czekają nagrody.

Rowerzystki i rowerzyści, którzy zajęli miejsca na podium w Metropolii Bydgoszcz otrzymają vouchery do sklepu CentrumRowerowe.pl na kwotę:

I miejsce – 700 złotych

II miejsce – 500 złotych

III miejsce - 300 złotych.

Dla osób, które przejechały w czerwcu minimum 300 km mamy uchwyt rowerowy na telefon. Dla bardziej aktywnych z 600 km na koncie do uchwytu dodajemy lampkę rowerową Kellys. Uczestnicy, którzy „wykręcili” minimum 1000 km otrzymają dodatkowo rowerowe okulary polaryzacyjne Eyen.

Zielone koszulki dedykowane tegorocznej edycji Rywalizacji z logotypem RSP otrzymają panie, które przekroczyły 1,5 tyś. km i panowie z wynikiem powyżej 2 tyś. km, którzy do 11 lipca br. prześlą na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl preferowany rozmiar. Uczestnicy zostali poinformowani o takiej konieczności również mailem lub wiadomością push w aplikacji Aktywne Miasta.

 

W przeciwnym razie rozmiar koszulki  będzie przypadkowy!

Tabela rozmiarów poniżej

 

Uprzejmie informujemy, iż już wkrótce poinformujemy Państwa o terminie i sposobie dystrybucji nagród. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i profilu Aktywna Bydgoszcz na facebooku.