Rywalizację czas zacząć!

Przyjedź do Myślęcinka 30 maja. Zainstaluj aplikację. Dołącz do rywalizacji.

1 czerwca już po raz trzeci rozpoczynamy rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. 52 miasta staną do walki o zaszczytny tytuł,  w tym mieszkańcy Metropolii Bydgoszcz. Dopóki  koła się kręcą, a rowerzyści włączają aplikację Aktywne Miasta - mamy szansę na wygraną. Im więcej mieszkańców Metropolii zainstaluje apkę, tym większe nasze szanse!

W najbliższą niedzielę czekamy na Was w Myślęcinku

Aby ułatwić instalację apki i przedstawić  jej zalety organizujemy już w niedzielę 30 maja w godzinach 13.00-18.00 plenerowe spotkanie. Podobnie jak w roku ubiegłym drużyna Aktywnej Bydgoszczy będzie czekać na Was w Myślęcinku przy miasteczku rowerowym. Wypatrujcie namiotu z napisem Aktywna Bydgoszcz. Tutaj otrzymacie wszelkie informacje na temat rywalizacji, jej zasad oraz pomoc w zainstalowaniu aplikacji. Na tych, którzy zainstalują aplikację lub wykonają grę miejską na terenie myślęcińskiego parku, czekają drobne gadżety rowerowe. Swoje darmowe usługi zaoferuje również Mobilny Serwis Rowerowy.

Dla tych, którzy już teraz chcą pobrać  bezpłatną aplikację  odsyłamy do strony:

https://www.aktywne.miasta.pl/dolacz-do-rywalizacji

Dzień Dziecka

Przy tej okazji nie zapomnimy oczywiście o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy gadżety promocyjne z okazji ich święta!