Podejmij wyzwanie z Czystą Puszczą Bydgoską „CZYSTA PUSZCZA NIE ODPUSZCZA” - dołącz do akcji w TWOIM mieście

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Bydgoszczy i nie tylko, do udziału w największej akcji ekologicznej w naszym regionie „Czysta Puszcza Bydgoska”. W tym roku łączymy siły już po raz ósmy.

 

Jeśli dbałość o środowisko naturalne nie jest Ci obce oraz wiesz, że los planety leży w naszych rękach, nie zastanawiaj się, dołącz do naszej inicjatywy. Akcje sprzątania są wciąż potrzebne i muszą pozostać żywe.

 

W trosce o nasze bezpieczeństwo, dostosowując się do panującej sytuacji, spełniając wszystkie zalecenia, spotykamy się w innej niż dotychczas formie.

 

Udajemy się na sprzątanie samodzielnie lub w gronie najbliższych osób.

Akcja sprzątania będzie przeprowadzona:

W weekend 6-7 czerwca od godz. 8:00 w sobotę do godz. 20:00 w niedzielę

Kontenery na zebrane śmieci zostaną wystawione w dwóch lokalizacjach:

 

  • Parking należący do TU Uniqua przy Dąbrowa 62
  • Parking w Myślęcinku, (od strony pętli tramwajowej) przy Rekreacyjnej

(skrzyżowanie z ul. Hipiczną)

 

Zapewniamy worki na śmieci, które każdy indywidualnie będzie mógł pobrać w wyznaczonym miejscu. Prosimy o zabranie własnych rękawic jednorazowych. Na miejscu będą dostępne rękawice foliowe, z których również będzie można skorzystać. Nie zapomnijcie o maseczkach ochronnych i zachowaniu bezpiecznej odległości.

 

Dodatkowo, w tym roku, zapraszamy wszystkie miasta w Polsce do podjęcia wyzwania z Czystą Puszczą Bydgoską #CZYSTAPUSZCZANIEODPUSZCZA. Posprzątajmy razem lokalne lasy, parki czy najbliższe otoczenie.

 

Wzmacniaj świadomość proekologiczną oraz buduj z nami społeczną odpowiedzialność za wartości wynikające z ochrony środowiska, zwłaszcza lasów. Miej swój udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.czystapuszczabydgoska.pl oraz na fanpage Czysta Puszcza Bydgoska.

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Czysta Puszcza Bydgoska (Marcin, Monika i Paulina Rybaccy)

Współorganizatorzy: Helgesen Sp. z o.o., Miasto Bydgoszcz, Nadleśnictwo Bydgoszcz, Inspiration Studio, Broker Ubezpieczeniowy AB Brokers Sp. z o.o., Małgorzata Skiepko, Joanna Czerska-Thomas

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Bydgoszczy

Patronat medialny: Express Bydgoski, Gazeta Pomorska, TVP3 Bydgoszcz, Radio PIK

Partnerzy: Radio ESKA, Radio PLUS, Bydgoszcz Nasze Miasto, Metropolia Bydgoska, , AM Logistics, Buszmen Studio, Magdalena Świtek, M4Bizz, WOLK, WOJDON CNC, BLACK WINGS TEAM, Kayakmania, Velomania, SNWS, Magdalena Świtek,  ZUH Sztybel, ProNatura, Bydgoszcz Triathlon.

 

Stowarzyszenie

Czysta Puszcza Bydgoska