Złóż sportowe życzenia Bydgoszczy

Koronawirus pozmieniał nasze sportowe plany. W 674. urodziny miasta nie odbędzie się Bydgoski Bieg Urodzinowy. Nie wiemy jak Wam, ale nam brakuje aktywności fizycznych. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Złóż sportowe życzenia Bydgoszczy". W niedzielę, 19 kwietnia, stworzymy specjalną urodzinową galerię sportowych życzeń.

19 kwietnia nasze miasto skończy 674 lata! Od wielu lat świętowaliśmy urodziny na sportowo, podczas Bydgoskiego Biegu Urodzinowego, w którym co roku uczestniczyło tysiące Bydgoszczan. 1,5 tysiąca zawodników, wylewających siódme poty na ulicach naszego miasta, rodziny kibicujące swoim bliskim oraz mieszkańcy włączający się w obchody.
 
W tym roku bieg z okazji urodzin miasta nie odbędzie się. Mamy jednak pomysł, aby złożyć sportowe życzenia naszemu miastu nad Brdą. Jeśli biegaliście w poprzednich edycjach, załóżcie swoje biegowe koszulki i sfotografujcie się z nimi, albo pokażcie nam jak ćwiczycie w swoich domach, na balkonach, ogrodach. Jak zachęcacie do ruchu swoich bliskich i najmłodszych członków rodziny.
 
Zróbcie zdjęcia, nagrajcie filmiki. Złóżcie sportowe życzenia Bydgoszczy. A my 19 kwietnia stworzymy specjalną galerię na naszym Facebooku Aktywnej Bydgoszczy.
 
Na zdjęcia czekamy pod adresem: aktywna@um.bydgoszcz.pl

Wysłanie zdjęcia, filmiku na ten adres traktujemy jako zgodę na publikację pracy na miejskich kanałach internetowych. Dzieła podpisujcie imieniem lub imieniem i nazwiskiem. Nasza skrzynka przyjmuje załączniki do 25 MB. Większe pliki prosimy wysyłać za pośrednictwem www.wetransfer.com