Pora zamienić auto na rower

Pracodawcy Pomorza i Kujaw objęli patronatem akcję "Do pracy jadę rowerem".

"Członkowie naszej organizacji z chęcią włączą się w promowanie aktywności sportowej w Kujawsko-Pomorskim. Tym bardziej, gdy za oknem polska złota jesień.  

Dodajmy do tego, że rower to nie tylko najbardziej ekologiczny środek transportu, ale jest też niezwykle pomocny w utrzymaniu ciała w pełnym zdrowiu. 

Niech to będzie jesień spędzona na dwóch kółkach!

Jak wziąć udział w rywalizacji? Zasady też są bardzo proste – wystarczy zgłosić swoją firmę, zainstalować aplikację „Aktywne Miasta” i wykręcać rowerowymi kołami kolejne kilometry.

Dla firmy, która zajmie pierwsze miejsce w rywalizacji, przygotowany został lokalny pakiet sponsorski o wartości 15.000,00 zł podczas wydarzenia Rowerowa Stolica Polski 2024."

Aktywna Bydgoszcz dziękuje za wsparcie!

Pracodawcy Pomorza i Kujaw to wiodąca organizacja zrzeszająca przedsiębiorców na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Początki instytucji sięgają 1992 roku. Reprezentujemy wspólne interesy przedsiębiorców. Pracodawcy Pomorza i Kujaw to grupa firm, które razem zabiegają o tworzenie w regionie jak najlepszych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej.