Europejski Tydzień Mobilności. Start 16 września!

Jutro rusza też nasza zabawa – rywalizacja „Do pracy jadę rowerem”. Do akcji zgłosiło się już ponad 60 firm z Metropolii Bydgoszcz. Firmy i pracownicy mogą dołączać przez cały okres trwania zabawy, tj. do 15 października.

Jeśli pracujesz w firmie lub prowadzisz przedsiębiorstwo, którego pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem. Albo jeśli chciałabyś/ chciałbyś zmotywować kolegów i koleżanki do aktywności w drodze do pracy, a przy okazji zapewnić im dobrą zabawę z nutką rywalizacji, koniecznie weź udział w naszej akcji. Nagrody czekają. TUTAJ znajdziesz regulamin. Zgłoszenia prosimy przesyłac na adres: aktywna@um.bydgoszcz.pl .

Jeśli nie rower to ... Odznaki czekają!

Zapraszamy też do innych aktywności z aplikacją Aktywne Miasta. W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności w dniach: 16-22 września mamy dla was specjalne odznaki okolicznościowe. Akcja ma charakter ogólnopolski.

Aby wziąć udział w zabawie należy wykonać przy użyciu aplikacji Aktywne Miasta aktywność o dystansie min. 3 km. Można biegać, chodzić (również z kijkami), jeździć na rowerze czy kolarzówce, rolkach,  deskorolce, hulajnodze, wózku, canicross. Każdego dnia za wykonaną zgodnie z regulaminem aktywność uczestnik otrzyma dedykowaną odznakę graficzną. Każdego dnia, jedna osoba z taką odznaką otrzyma nagrodę dnia – zestaw gadżetów promocyjnych Aktywne Miasta.

Osoby, które będą aktywne każdego dnia i zdobędą w aplikacji siedem odznak mają szansę zdobyć nagrodę główną –smartwatch Garmin. Jest o co walczyć! Regulamin

Zapraszamy wszystkich aktywnych do świętowania z nami Europejskiego Tygodnia Mobilności.