Zostań Ambasadorem Marki Aktywna Bydgoszcz!

Jesteś organizatorem ciekawego projektu sportowo - rekreacyjnego o charakterze ogólnopolskim lub międzynarodowym?  Twoja impreza  wpisała się już w kalendarz sportowy Bydgoszczy?  Masz interesującą ofertę promocyjną dla Bydgoszczy w ramach realizacji wydarzenia? Zostań Ambasadorem Marki Aktywna Bydgoszcz na lata 2023 - 2025 (AMAB).

Czekamy na ciekawe inicjatywy, organizatorów z doświadczeniem, którzy  pozwolą przygotować interesującą i profesjonalną ofertę sportową Miasta na kolejne lata, tak dla amatorów jak i doświadczonych zawodników. Zapraszamy do udziału projekty o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym promujące Miasto Bydgoszcz poprzez sport, dotyczące aktywności sportowych i zdrowego trybu życia.

Na jeden projekt można uzyskać maksymalnie 130 000 zł dofinansowania. Umowy zawarte z podmiotami wyłonionymi w konkursie będą umowami wieloletnimi, zawartymi na trzy lata (2023-2025). Kwota do podziału to 300 tysięcy złotych rocznie. Na dofinansowanie mogą liczyć organizatorzy imprez, które mają już swoją bydgoską tradycję, cieszące się dużym zainteresowaniem kibiców, uczestników i mediów.

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować mailowo na adres: aktywna@um.bydgoszcz.pl

Poniżej znajdują się dokumenty konkursowe do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

WNIOSEK  KONKURSOWY

KRYTERIA KONKURSU

FORMULARZ SPRAWOZDANIA

Na oferty czekamy do 22 stycznia 2023 r.

Oferty należy składać osobiście, drogą pocztową pod adresem: Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszcz ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz lub drogą elektroniczną na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl.