Bydgoski Bieg Urodzinowy już 24 kwietnia

Na liście startowej jest blisko 800 osób. Ruszamy z polany nad Starym Kanałem Bydgoskim.

Start i Metę zlokalizowaliśmy za budynkiem KS Gwiazda przy ul. Bronikowskiego 54. Auta możecie zaparkować na terenie stadionu i na okolicznych uliczkach. Pamiętajcie jednak, że ilość miejsc jest ograniczona i praktyczniej będzie na bieg przyjechać komunikacją miejską.

Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym koszulkę, numer i zwrotny czujnik pomiarowy. Na mecie czekać na Was będzie słodki poczęstunek i medale. W budynku KS Gwiazda dostępny będzie depozyt odzieży i przebieralnie. Startujemy o godzinie 15.00

Pakiety startowe będzie można odbierać od środy do piątku (20, 21, 22 kwietnia) od 9.00 do 18.00. Pakiety rozdajemy także w dniu imprezy na terenie startu/mety od 13.30 do 14.30. Rekomendujemy wcześniejszy odbiór pakietów. Dzięki temu uda się uniknąć kolejek przed startem.

Trasa ma 5 km. Jest prosta, z niewielką ilością zakrętów. Nawierzchnia będzie się zmieniać podczas biegu. Napotkacie leśne dukty, ścieżki parkowe, betonowe chodniki. Nie można już zapisać się na nasz bieg, ale można gorąco kibicować.

Zapraszamy!