Ostatni tydzień treningu!

Bierzecie udział w naszej rowerowej rozgrzewce? Testowe kręcenie kilometrów potrwa do 21 maja.

Dobiega końca trening w ramach przygotowań do Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez dwa miesiące jeździcie już z naszą aplikacją. Sprawdzacie, czy wszystko działa jak należy. Uczycie się niezbędnych funkcjonalności.

Trening zakończy się 21 maja o północy. Kolejne dni upłyną nam pod znakiem ostatnich przygotowań do czerwcowej walki o każdy kilometr. Cały czas można przyłączyć się do naszej rywalizacji! Do 31 maja należy ostatecznie wybrać miasto i grupę, dla których kręcimy kilometry. Grupę będzie można jeszcze zmieniać w trakcie trwania zabawy, jednak nie później niż do 23 czerwca.

Wielkie dzięki za wszelkie informacje dotyczące oprogramowania. Staraliśmy się na bieżąco reagować na wasze sygnały. Dziś mamy pewność, że jesteśmy gotowi na czerwiec pełen sportowej rywalizacji i super rowerowej zabawy. Udanych rowerowych wypadów!

Aplikacja Aktywne Miasta jest dostępna bezpłatnie na Google Play i Apple App Store. Rywalizacja potrwa od 1 do 31 czerwca. Na liście startowej jest już 50 miast. Czekamy na kolejne!